google придбав wordpress?!

раніше гугл включив до інструментарія своєї блог-платформи blogger.com можливість робити резервні копії блогу на локальний пк та імпортувати архів їх назад у блог... згодом тишком-нишком взявся розробляти набір утиліт для конвертування експортованих архівів у різні формати — наче для того, щоби власники блогів на wordpress, livejournal могли переносити свої блоги на blogger.com... але навіщо тоді можливість зворотнього конвертування?

і от сьогодні таємниця розкрилася: google придбав wordpress — і drupal на здачу.

стало також відомо, що google веде поремови щодо придбання усіх прав на платформу livejournal, але за неофіційною інформацією з надійних джерел на заваді цим планам поки що стоять інтереси російських спецслужб щодо декотрих онлайнових проектів, серед яких і livejournal. невідомо, чи погодиться керівництво google відшкодувати частину зовнішнього боргу росії як компенсацію за можливість зібрати у своєму портфелі всі найпопулярніші блог-платформи.

тим часом власники англомовних блогів на wordpress вже отримали повідомлення про те, що їхні блоги буде «прозоро» перенесено на платформу blogger.com вже до кінця квітня. власники standalone-сайтів на drupal'і ж будуть змушені виплачувати щомісячні взноси до фонду боротьби з засиллям internet explorer'а на стільницях — як повідомляє прес-служба google, ці відрахування буде скасовано, щойно доля google chrome на ринку сягне 10%.

щодо livejournal, то google планує користувачів цієї системи забанити в усіх своїх сервісах, обмеживши результати пошуку в google search для них сторінками лише з двох соціальних мереж: одноклассники та вконтакте.

отака петрушка, малята. а ви не хотіли мігрувати в google?!

8 коментар(ів):

ivanko сказав...

Да пребуде з нами сила!
За найостаннішими повідомленнями майкрсофт, після кількох провалів з новими версіями Віндовс, вливається у склад нової суперкорпорації RedHatMicroSoft. Тепер чекаємо на операціонку Fedowin, під ліцензією MSGNU.
Нині юристи MS працюють над новою ліцензійною угодою.

Роман Туз сказав...

+1

Taras Ambroz сказав...

брехня - це в генах українців. і дарма придумали той один день, навіщо? якщо всі брешуть щодня.
дістали ті побрехеньки. тебе ще ні?

tivasyk сказав...

2taras ambroz
> дістали ті побрехеньки. тебе ще ні?

тезко, одна й та ж склянка може бути наполовину пуста або наполовину повна =) та й жарт відрізняється від брехні — найперше тим, що має (якщо це хороший, добрий жарт) подарувати позитивну емоцію усім учасникам.

посміхаймося!

tivasyk сказав...

вчора цю жартівливу новину прочитало дванадцятеро людей, якщо вірити статистиці i.ua... троє відписалися — дякую вам!

а хто решта?

tivasyk сказав...

> прочитало дванадцятеро людей
хоча ні... більше. допис був на головній сторінці, тож переглянули її більше людей.

дивна це штука — статистика відвідування: все таке непевне.

The Lex сказав...

Ну дик - 1 квітня! - а хулє!? :) Перша половина виходила складно - я навіть повірив про перемовини з русськими спецслужбами та виплату русського боргу (хоча, здається, вони самі вже встигли самостійно все виплатити) - я навіть з розумінням поставився до "відрахувань на користь боротьби", але банити "однокласснікі" та "ффконтактє" - це вже занадто! Так не буває! :)

tivasyk сказав...

"однокласники" та "вконтакті" -- то святе, алтар для багатьох бухгалтерів, секретарок та офіс-менеджерів =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›