...якби режисер був вправніший.

вже й не знаю, хто нарадив (насправді ж знаю...), але миленька запропонувала переглянути фільм «день, коли земля зупинилася» (the day the earth stood still, 2008). швиденько знайшли на торент-звалищі, завантажили, повсідалися дивитися.

ну... коротко і по суті: гуано.

угу, саме так: просто кака. кілька разів ми з миленькою перезиралися і хихотіли, хоча жоден з фрагментів не був задуманий, як комедія. але те, як все це знято, просто не може не викликати спершу здивовану, а згодом відверто глузливу посмішку. недолуга спроба перезняти класичну стрічку (1951). але порівняйте рейтинги imdb двох фільмів і почитайте відгуки глядачів.

персональний рейтинг: 1/5

почитайте ще огляд від цінителя кіно, він знайшов у собі сили трохи детальніше розповісти про свої враження. якщо хочеться подивитися щось апокаліптичне, краще зупинити свій вибір ось на цих стрічках (з того, що я дивився):

7 коментар(ів):

whirlwind сказав...

А що краще, "війна світів" чи "день" ?

jin сказав...

якщо хочеться подивитись щось апокаліптичне - пряма дорога до Apocalypto (2006)

jin сказав...

криво вставив лінк - тут

Анонім сказав...

Фільм гівно. З апокаліптичного раджу "Червона пустеля").

tivasyk сказав...

2whirlwind
як на мене, "війна світів" трохи краща -- принаймні перші дві третини фільму можна дивитися з повним зануренням... кінцівка наївна -- але не настільки дурна, як в "дні..."

2jin & анонім
дякую, обидва фільми пошукаю і подивлюся!

Псих сказав...

У цій стрічці дратують "штампи" про США, громадян, про те, як у них все організовано і про прибульців... Але маленька ниточка філософії (тема) все ж є! Тільки вона (тема) практично не розкрита.

tivasyk сказав...

2псих
ги =) підозрюю, що ота філософська ниточка випадково залишилася в сценарії від попередньої екранізації. точно не скажу, але фільм 51-го року в мене вже у черзі на завантаження і перегляд. позвітую.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›