де фото?

криза продовжується. всі, хто має банківські кредити на автівки чи квартири — наче придбали квитки в перший ряд, а нам і з галерки непогано видно =) зокрема, цікаві події розгортаються на ринку спеціалізованої преси. про це я вже писав багато всякого:
...про те, як різні редакції згортають випуск паперових комп'ютерних видань, і — хто успішно, а хто як звичайно — намагаються перейти до публікацій в тенетах. в попередньому дописі я навіть робив прогноз, що наступною буде новина від «софтпресу».

помилився.

«itc publishing сосредоточит все усилия на ит-изданиях», пише сьогодні itc.ua, і розповідає про закриття проекту dfoto — фотографи-аматори, та й просто любителі поклацати мильницями, мабуть знають цей журнал. видавець обіцяє зосередитися на роботі у сегменті it-видань: «комп'ютерний огляд», «домашній пк», портали itc та hotline...

ну що, поки ще маємо photographer видавництва adworld, плакати рано. продвжуємо спостерігати кризовий театр.

4 коментар(ів):

The Lex сказав...

Та хай хоч щось до ладу зроблять, а то комп'ютерне видання яке "оглядає" фотографічну апаратуру з погляду якогось доморощеного комп'ютерщика виглядає м'яко кажучи не надто привабливо. Хай спочатку хоча б "про комп'ютери" зроблять так, щоб місцями очі на лоба не лізли, читаючи їхні "огляди".

Шлёма сказав...

The Lex, якщо у Вас є якісь претензії до матеріалів у виданнях ITC, Ви завжди можете висловити їх на відповідних сайтах. Задля того вони й існують.

jin сказав...

ги-ги, якраз недавно якраз завантажив кілька майстер-класів (спільно dFoto та Фото-Сіті) ;) Передавляюсь

tivasyk сказав...

2jin

звідки завантажив? поділися лінками, буду вчитися.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›