планую поїздку до львова на вихідні

восени я написав про любов до львова як дзен... цей допис і досі лишається одним з моїх улюблених у власному блозі.

чому згадав? плануємо з миленькою поїздку до міста лева. 27-30 березня. їдемо на відкриття йога-студії (деталі пізніше). так трапилося, що попри моє захоплення йогою, я вже з півроку не займався =( трапилося так, що після зміни місця роботи влітку 2008-го новий графік робочого дня не дозволив продовжити заняття в групах київської школи йоги анатолія пахомова. дуже шкодую, і збираюся якось найближчим часом змінити цю ситуацію.


отже, поїздка. нажаль, українська весна не поспішає радувать нас погодою: у львові на той час обіцяють холодну і вогку погоду (+8° c вдень, близько 0° c вночі, дощ). брррр! але нехай — буде нагода просидіти два дні в кав'ярнях, не виїжджаючи з центру =)

їхатимемо власною автівкою.  через таку погоду навіть гуму не мінятиму на літню =) тим часом стан київських доріг наводить на різні думки стосовно того, який маршрут з києва до львова зараз найменше позначиться на стані ходової. можливо, хтось їздив нещодавно, або чув відгуки знайомих водіїв — то підкажіть!

виїхати планую 28-го за 2-3 години до світанку, назад — вдень 30-го. отже, дві доби у львові: як на мене, чудова розвага, зважаючи на нашу з миленькою закоханість у старе місто і його кав'ярні. тут постає друге питання: де зупинитися цього разу? свого часу нам дуже сподобалися готель "відень" та квартира пана романа... але «відень» значно подорожчав за два роки, а щодо квартири, то ймовірність запопасти її вільною на вихідні наближається до нуля. отже, де можна зупинитися без шику, але комфортно, недорого, і неподалік центру?

ну й нарешті третє питання! ми не поїдемо зі львова, доки не вип'ємо кави. але не хочеться щоразу ходити до одних і тих же кав'ярень — якими б затишними вони не були. поділіться власними улюбленими місцинками в центрі!

7 коментар(ів):

jin сказав...

> і збираюся якось найближчим часом змінити цю ситуацію.

зміною місця роботи? :)

tivasyk сказав...

2jin
тьху, тіпун тобі на язик =) ні, не зміною місця роботи: можливо, домовлюся про невеликі зміни в графіку. побачимо. наразі друга проблемка: немає географічно близьких залів, де проходили б заняття київської школи йоги. думаю.

tivasyk сказав...

2jin
краще порадь, що там з дорогами на львів =)

Андрій Рущак сказав...

Якщо я все правильно зрозумів, і у Львові 29го числа відкривається тільки один зал для занять йогою - тоді зустрінемося :)

щодо кав'ярень - з ходу нагадалася хіба "мапа" (+ free wi-fi) та цукерня, можете заглянути, місця там багато.

tivasyk сказав...

2андрій рущак
> у Львові 29го числа відкривається тільки один зал для занять йогою - тоді зустрінемося

андріє, не повіриш -- наразі я навіть не знаю адреси залу, куди їду =) тож ділися -- побачимо, чи справді це саме той зал. побачитися буде цікаво.

> з ходу нагадалася хіба "мапа" (+ free wi-fi)

правда? чудова новина! де знаходиться?

Андрій Рущак сказав...

> наразі я навіть не знаю адреси залу, куди їду =)
Я теж не знаю :) Знайома запросила, знаю тільки р-н приблизний :) Знатиму - вишлю карту.

мапа - вул. галицька, біля самої каплиці боїмів.

jin сказав...

"мапу" підтримую, ще можу порадити кілька пабів... але не знаю, чи там кава :)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›