хмаринка тегів: а воно треба?

давно собі хотів додати хмаринку тегів у блог. щойно — за підказкою андрія івахненказробив, спробував... і задумався: а воно треба?

хмаринка симпатична, але коли тегів багато, вона виявляється перевантаженою. тож з точки зору юзабіліті (чарівне слово, яке по суті означає лишень «доступність та зручність») звичайний плоский перелік в алфавітному порядку залишається кращим варіантом.

наразі залишив і перелік, і хмаринку (щоправда, дещо скорочену, тільки найпопулярніші теги). але це теж не кращий варіант, бо ліва колонка і без того вже перетворюється на звалище... доведеться якось чистити. от і думаю, що залишити, а чим пожертвувати.

p.s. цей допис і всі схожі наразі мають тег «інтернет» — хоча це неправильно. варто було б додати ще один тег, щось на кшалт «технічне», «нецікаве» або просто «блог».

6 коментар(ів):

ivanko сказав...

Я думаю треба. Але тегів у хмаринці справді має бути не надто багато. Хмаринка потрібна щоб швидко зорієнтуватись яких саме грибів у цьому лісі найбільше, якщо аж рябить мухоморами то я пішов далі :) . Мене хмаринка дисциплінує, бо намірився ж зробити блог тематичним... А календар стимулює писати регулярніше :)
Твоя хмаринка тегів мені сподобалась. Кинув оком, і одразу натиснув на "кумедне" :)))) . А тоді вже комп'ютери, linux, життя, автомобіль....

m-yarix сказав...

Спробуй зробити флеш-хмаринку. Виглядає красиво. Наприклад, на цьому блозі http://beliber-da.blogspot.com. Хочу собі таку.

Taras Ambroz сказав...

ааааааааа як тобі то вдалось? В мене ну ніяк не виходить? Завжди видає помилку, каже що хмл помилка і капєц. хелп мі.

tivasyk сказав...

2m-yarix
> Спробуй зробити флеш-хмаринку. Виглядає красиво.

нажаль (?), я колись трохи займався юзабіліті... як флеш-забавка ця карусель ще піде, але спробуй покористуватися нею, коли тобі справді треба щось знайти у блозі =)

2taras ambroz
> як тобі то вдалось?

в мене не виникло проблем. трохи довелося подумати, коли вже налаштовував переклад спливаючої підказки для тегів, але розібрався.

перешли мені поштою (tivasyk#gmail) повний текст html шаблону, назад пришлю з хмаринкою -- тільки от тестувати доведеться тобі самому =)

Serjart сказав...

Я наприклад інколи клікаю на хмаринці тегів в пошуках потрібної інформації - так що треба вона. Через те й на своєму блозі її встановив.

tivasyk сказав...

2serjart
дякую за підтримку =) наразі хмаринка залишається, там подивимося.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›