чекаємо правильних ноутбуків!

цікава новина промайнула на сайті mobilemag.com: десь приблизно в третьому кварталі цього року виробники рідкокристалічних панелей матимутьна продаж широкі матриці з діагоналлю 11,6 дюйми і з розміром картинки 1366×768 пікселів (16:9). за чутками, на перші партії вже претендують лідери ринку нетбуків — acer та asus.

навіщо? якщо вірити тому ж повідомленню, такі матриці будуть дешевшими, ніж діагональ 10,1" з такою ж картинкою. згоден з висновком: наприкінці року ми побачимо нове покоління ультрапортативних комп'ютерів з такими дисплеями.

якщо перестати називати ці машинки нетбуками — тенденція вимальовується доволі чітко: рух до нового, менш потужного, але значно дешевшого, компактнішого і автономнішого мейнстріму. сьогодні найбільш популярним форм-фактором мобільного пк є 15 дюймів? ненадовго, повірте: це лише питання ціни і часу.

а от нетбуків як таких — тобто пристроїв з новим типом використання — наразі ще просто не існує. ми просто перевинайшли (англ. reinvent) ноутбук.

5 коментар(ів):

Taras Ambroz сказав...

от дійсно чому 15"? ноут має бути маленьким і компактним і ті 10" гарно. А вдома повинен бути гарний монтіор, скажімо 19", клавіатура і мишка і наш ноут перетворюється на домашню систему:)

Taras Ambroz сказав...

соррі за оффтоп а чому ніколи не згадуютсья HP нетбуки? - дорогі занадто?

tivasyk сказав...

2taras ambroz
> чому ніколи не згадуютсья HP нетбуки?

гхм. hp лідирує за об'ємами поставок пк у світі, але в україні їх ноути не такі популярні, а споживацьких пк і зовсім нема.

щодо нетбуків hp... моделька hp 2133 mini виглядає непогано, але через нескромну ціну її привезли пізно і мало. як результат: в магазинах іх майже не було.

це лише зараз розпродають по $380-380, але в той же час linux-версію aspire one можна на розетці взяти за $225. різниця відчувається?

мені навіть і не довелося в руках потримати hp 2133. якщо маєш можливість та натхнення -- потестуй, напиши звіт: залюбки опублікуємо копію на ukrnetbook.info =/

tivasyk сказав...

на додаток: акційна ціна hp 2133 mini в мобілочці = 3500 грн, до післязавтра. інформація з техноблогу андрія дегелера.

ukrainets сказав...

Цікава новина, 11 дюймів трошки незручно для роботи (як в мене з фото) але ідеально для ділових людей котрі постійно в русі.
Для мене поки що ідеальне рішення МасBook 13"
Але в нетбуків значна цінова перевага ноут за 200 можуть собі всі дозволити.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›