ідеї для конкурсу?

маю собі новесенький щоденник типу молескін (moleskine) — такий, як ото на світлині, привіз із лондона. проте оскільки я людина безповоротно схиблена на комп'ютерах, то й паперовими щоденниками вже давно не користуюсь.

тим часом відкрив для себе, що деякі люди, виявляється, зовсім іншої думки щодо таких зошитів, і радо отримали б щось подібне в подарунок. так?

але просто так віддати щоденника першому зустрічному було б не цікаво. потрібна якась ідея: конкурс абощо...

ніхто ніде не поспішає, і молескін на поличці чемненько чекатиме, поки ми придумаємо якийсь простий, але цікавий спосіб знайти йому нового власника... пропонуйте.

p.s. вирішено: фотоконкурс!

14 коментар(ів):

m-yarix сказав...

Оскільки, молескін привезений із Лондона, проведи конкурс на знання Англії чи Лондона? 5-10 запитань. Хто перший правильно відповість - тому і приз.

tivasyk сказав...

> конкурс на знання Англії чи Лондона? 5-10 запитань

варіант, але я сам його не знаю — тож це було б доволі дивно, гхм. окрім того, хотілося б щось таке, щоби в усіх були рівні шанси, незалежно від того, чи бувала людина в лондоні й навіть чи вміє користуватися вікіпедією і тиснути ctrl+c/ctrl+v =)

але як варіант — приймається. сподіваюся, будуть ще варіанти.

jarofed сказав...

Дуже харизматичний записник. Мені дружина такий подарувала на Новий Рік. Оскільки в дитинстві я захоплювався поезією - то для мене цей подарунок виявився надзвичайно приємним (хоч і очікуваним)! Просто саме такими в давнину користувалися митці.

Думаю, такий приз зацікавить багатьох! Навіть дивно, що хтось може хотіти його віддати. Щодо ідей для конкурса, єдине, що спадає на думку - запропнувати літературний конкурс. Нехай люди спробують написати якийсь художній нарис або оповідання на довільну тему, а ти вибереш переможця і подаруєш йому Молескін.

Твори можна розміщувати (наприклад) або у своїх блогах, або у коментарях до цього блога (за відсутності власного)... Ось таке...

tivasyk сказав...

> ...спадає на думку — запропонувати літературний конкурс

гхм, цікавий варіант. можливо, небагато хто зголоситься брати участь (сам лінивий), але подумати варто.

може, в когось будуть ще думки на розвиток цієї ідеї: теми, уточнення формату тощо...

m-yarix сказав...

Ще ідея. Конкурс на знання комп'ютера чи інтернету.

Не знаю чи багато людей захоче писати художні твори. Та й блоги у багатьох не літературної тематики.

tivasyk сказав...

2m-yarix
варіант, дякую. хоча я б радше відійшов від комп'ютерної тематики =/

2all
як вам таке: фото, зроблене (обов'язково) камерофоном? ну, приміром, портрет людини, котру вважаєш привабливою. але людини з власного оточення, а не якусь міфічну зірку (втім, якщо чиєсь оточення включає зірок -- то чому б і ні)... наразі лише як варіант ідеї.

Offspring сказав...

Літературний конкурс - ідея хороша. Але я теж лінивий, як і більшість людей. Тому, писати нічого спеціально для конкурсу не буду. Але є варіант. Пропоную оголосити конкурс постів на своїх блогах. КОнкурсанти повинні відправити, наприклад, зноски на три свої кращі пости в блогах, а ти вибереш один найкращий. Можна цей конкурс проводити в декулька етапів. Тоді буде цікавіше.

Анонім сказав...

Тівасик любить фото) То навіщо себе мучити? Звичайно фото. Не обов'язково камерофоном, просто якість світлини не враховувати, лише зміст-задум. Але вибрати найкраще - для мене була б це нелегка задача (звісно при наявності кількох гідних). Можливо, обмежити ще і тематику.

tivasyk сказав...

2all
> конкурс постів на своїх блогах

я чекав цього =) теж варіант, проте... на крайній випадок. поза іншим, хотілося б надати шанси й тим читачам, хто не має, і не планує мати свого блогу. такі є, я знаю.

> вибрати найкраще - [...] була б це нелегка задача

та і для мене так само, так само. тому навіть і не намагався б вибрать краще -- вибирав би те, що сподобалося б мені. але це надто просто... влаштував би загальне голосування в коментарях.

Андрій Рущак сказав...

фотоконкурс непогана ідея. я б взяв участь (хоча навіщо мені другий молескін?)

Анонім сказав...

взяв би участь але набіса мені молескін? Штука звісно файна, але для мене не практична. Ось коли буде зайвий нетбук - завжди радий допомогти :)))

конкурс щодо ІТ - ідея непогана, але дуже легко корчити з себе комп’ютерного генія коли під рукою ГУГЛ.

tivasyk сказав...

=)

Псих сказав...

Хай буде конкурс гугле-манів!))) Не варто задавати надто інтелектуальні запитання, адже в мережі можна знайти все. Тож, якщо народ охоче шукає все і вся у гуглі, то чому б не дати йому можливість можливість пошукати щось таке-едаке у рамках конкурсу? ;) Це повинно бути якесь слово чи ще щось, ти даєш "наводку", а всі шукають у гуглі))

Другий варіант: конкурс на самий оригінальний конкурс))) В такому випадку оцей мій пост нехай вже приймає участь))

П.С. конкурс на самий тупий варіант конкурсу?? Я теж прийматиму участь!:)))

tivasyk сказав...

друзі, мені здається, ми не включили як слід креативне мислення. нумо ще одна спроба!

ідея: оповідь про останню прочитану книжку у twitter-форматі — тобто не більше 140 символів

можна навіть формулу для розрахунку очків придумати, яка б враховувала довжину тексту (що ближче до 140 символів, то краще), і, скажімо, повноту використання абетки=)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›