грім гримить

грім гримить, земля палає — голівуд кіно знімає! «грім у тропіках» в наших теренах практично залишився без реклами, але рівень та об'єм рекламної артпідготовки в сша увійде, мабуть, до історії. після такого — навіть попри багатий досвід «лажових» блокбастерів, — підсвідомо чекаєш чогось ну хоча б добротного, нє?

хз1). фільм, можливо, і задумувався як масштабна сатира на голівудську медіамашину з її пихатими продюсерами, шаблонною режисурою, акторами, пафосними сценаріями, але... якось воно не зліпилося докупи. наче і замахи на сатиру є — але їх зіпсував попсовий гумор. може і гумор той був би доречним — але він дивно звучить поруч з алюзіями на більш чи менш відомі серйозні кінокартини (наприклад, «апокаліпсис сьогодні» — навряд чи найкращий об'єкт для пародій). такий собі вінегрет, мішанина, якій забракло центральної ідеї та зрілої стриманості.

за великим рахунком, лише два епізоди порадували мене: коротенький фрагмент після висадки акторів у джунглі, коли режисер дає їм останнє напутнє слово і... підривається на міні, а ще кінцівка, титри — том круз танцює нігга реп.

персональний рейтинг: 2/5 (виправлено — 3/5)

можливо, ще один разочок подивлюся кіно до середини, але не тому, що сподобалося — просто ще остаточно не розумію, чому ж саме я розчарований, чого чекав.

1) в залежності від настрою можете читати як «хто зна» або... ну, самі розумієте.

p.s. ще раз переглянув «грім у тропіках», а заразом повернувся до своєї рецензії на «зохана»... гаразд, «грім» нічим не гірший, мушу виправити рейтинг на 3/5. перші 25 хвилин — якраз до фрагмента з вибухом режисера — кіно цілком можна із задоволенням дивитися. всі епізоди з томом крузом мені сподобалися, він переконливий =) але далі рівень жартів, ситуацій... я чекав якщо не більшого — то чогось іншого. може, це хиби перекладу? не знаю.

5 коментар(ів):

tivasyk сказав...

наразі єсть дві оцінки... маю одне питяннячко до читачів, що не полінувалися клацнути зірочку: а ви оцінювали сам допис, чи фільм? =)

Андрій Рущак сказав...

оцінював допис.

tivasyk сказав...

дякую.

Цінитель сказав...

Можливо, все-таки наберусь хоробрості і незабаром перегляну цю стрічку. Хто-зна :)
А якщо серйозно, то проекти на зразок «Великого Стена» і «Не займайте Зохана» на певний час просто відбили в мене бажання дивитись «свіжі» голівудські комедії. Хоча, в принципі, говорять, що «Грім у тропіках» рівнем ніби повище буде…

tivasyk сказав...

2цінитель
гхм, я оце переглянув свою ж рецензію на "зохана", і мені стало соромно: 3/5? "грім" таки трохи "інтелектуальніший", якщо можна так сказати.

але... пригадуючи нашу переписку про оцінки =)

від "зохана" я не чекав чогось надзвичайного -- і не отримав =) фільм на один раз. 3/5 -- нормально.

а от від "грому", який позиціонувався як сатира, я таки сподівався більшого. по-справедливості, перші 25 хвилин (засікав, якраз до фрагменту висадки у джунглях) цілком можна дивитися із задоволенням. а от далі -- не цікаво.

хоча на 3/5 можна виправити.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›