негазуй!

сьогодні в офісі експромтом народився такий несмішний каламбур: у світі наразі дві газових проблеми: війна в секторі газа та відключення газу росією. перша проблема трагічна, але розбиратися в ній не беруся — почитайте краще про це у сергія манту.

про другу щойно прочитав надзвичайно цікавий допис у блозі володимира мілова. коротенька цитата, щоби подражнити промосковитів:
с чисто юридической точки зрения, если оставить в стороне балабольство и трындёж, такого понятия как "воровство украиной транзитного газа", нет и не может быть.
в статті декілька посилань на не менш цікаві додаткові матеріали, втому числі на запис зустрічі володимира мілова та олексія мітрофанова в ефірі «ехо москви».

p.s. негазуй — прізвисько одного хлопчини, з яким довелося бути знайомим в далеких 80-х, на львівщині. за прізвиськом стояла якась місцева історія, але суть проста: не газуй, сиріч не поспішай, не подумавши.

4 коментар(ів):

Taras Ambroz сказав...

у світі наразі дві газових проблеми: війна в секторі газа та відключення газу росією - цей каламбур вже довший час бродить світом :)

Анонім сказав...

Стосовно хлопчика на прізвисько негазуй. Пропав він і ніхто не знає що з ним сталось. Видно занадто він кудись поспішав :-)))

Анонім сказав...

Ага, пропав. А жив той хлопчик у Львівській області і дуже вже колядки і "сівбу" любив.) С.М.

tivasyk сказав...

2taras ambroz
як це частенько буває у світі (радіо? радіоактивне випромінювання?), я собі пидумав цей каламбур незалежно від "світу". чистота експерименту досягається тим, що телевізор я практично не дивлюся.

і лише вчора краєм вуха почув про цей-таки жарт з якихось рос. новин на тв.

2аноніми
навряд чи ви, панове, були знайомі з саме тим негазуєм =) втім, цілком можливо, що в кожному селі є свій... а в місті -- не один і не два =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›