кому ще бабла нашару?

вранці знайшов на автівці цікаву записку: з 20 січня введено оплату за паркування вздовж проїжджої частини напроти будинку. запарковані автівки начебто мають перебувати під охороною.


ну, платити я не проти — було би за що. готовий хоч за рік наперед, аби тільки за офіційною угодою та через банк. а не готівкою охоронцю без документів та гарантій. а от із цим в україні, підозрюю, величезна проблема: гроші кожен готовий взяти, але щось гарантувати — дзуськи.

звідси питаннячко: може, хтось уже мав якийсь позитивний досвід в таких ситуаціях?

9 коментар(ів):

Viva Natalya сказав...

Ха! позитив? ))) єдине за шо ми платимо на стоянках так це за оренду клаптика місця і ніякої відповідальності. З машини батька на стоянці зняли колпаки і нічого не трапилось - тато просто купив собі нові)))
Покашо відповідальність відпочива, суто гроші-товар

tivasyk сказав...

дякую за відгук. я не налаштований платити "ні за що" -- знайду, де запаркуватися. інша справа, що якби було за що -- не гріх і заплатить.

jin сказав...

Поряд із офісом (територія офісного центру) є парковка, облаштована, місця для парковки (я іменні, так і "гостьові"), шлагбауми на вїзді та виїзді, автоматизована система підрахунку вартості, камери відеоспостереження, доволі висока (як на мене) вартість (3 гривні за кожні повні чи неповні 30 хвилин, безкоштовна посадка/висадка пасажирів до 10 хвилин), при цьому у публічній оферті, з якою змушені погоджуватись водії при в'їзді вказано, що охоронці і адміністарція не несе відповідальності за випадки угону чи пошкодження автомобілів.

tivasyk сказав...

jin
це не країна, це повний атас. інколи так хочеться, щоби все це виявилося віртуальною реальністю, з якої б ми завтра прокинулся в нормальному, логічному, цивілізованому світі. а дзуськи.

Viva Natalya сказав...

зразу перед очима епізод з МАтриці, коли Морфіус дає Нео синю і червону таблетки...
Доречі яку там треба було їсти? :)

tivasyk сказав...

2natalya
> Доречі яку там треба було їсти?

полюбе ті пігулки відрізнялися лише кольором -- галюциноген був один =)

ivanko сказав...

Кілька разів перечитав текст.. Маразм якийсь, схоже на нахабний "розвод". Якщо це не постанова міської влади, то на яких підставах підприємець ( ? "Сергій Леонідович" ) отримав у оренду? власність? шмат дороги? Чому з 17 і до 8 ? Парковка обладнана відповідним чином?
Відповідальність охоронців у випадку угону чи пошкодження?
Але не дивуюсь, у нашій реальності можливе все.
Такі проблеми на рівному місці завжди пригнічують. Мої співчуття.

Viva Natalya сказав...

..."галюциноген був один =) "
таки різний, бо їси одну таблетку і тебе глючить шо ти в реальності. Їси іншу - і тебе просто глючить ;)

tivasyk сказав...

2ivanko & all
думаю, зайве було б додавати, що ніякої розмітки на парковці нема, про якісь гарантії ніхто ані гу-гу. я навіть охоронця ще не бачив=) вчора поставив автівку збоку -- наразі без проблем.

тут мені спала на думку згадка про "традиційні" погроми автівок у франції. готовий тримати парі, що з часом (коли більшість площадок будуть закріплені за отими директорами леонідами сергійовичами) і у нас таке почнуть практикувать.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›