день виборів: пародія на дійсність

в неділю нарешті переглянув російську комедію «день виборів» — вже давно хотів це зробити, тепер трапилася нагода.

сказати, що фільм сподобався — нічого не сказати. я розумію, що за багатьма мірками це кіно другого сорту: навряд чи технічно досконале, за не надто оригінальним сюжетом, з доволі банальним гумором, а ще половина акторського складу хіба що не вперше опинилися перед кінокамерою...

але я переглядатиму фільм ще не раз. чому?

сподобалися актори і зіграні ними типажі. впізнаєш піарників за роботою, впізнаєш "народ", впізнаєш політиків, митців, військових... впізнаєш жінок =) характерно те, що у фільмі навряд чи знайдеться відверто негативний, несимпатичний персонаж: усі по-своєму симпатичні, і піарники, і їхні клієнти, і опоненти, і електорат.

сподобалася ситуація з виборами. все гіперболізовано, але тим яскравіше віддзеркалює дійсність. по суті це пародія на той фарс, яким частенько буває життя довкола.

сподобалася легкість стьобу. увесь фільм — це таки сатира, але якась вона... все-таки незлоблива. інтелігентна. от влучне слово: на перший погляд наче кіно у традиціях особливостей національного полювання та риболовлі, але більш інтелігентно, ідейно і глибоко.

персональний рейтинг: 4/5

веб-сайт фільму, про який я згадував минулого разу, тепер вже не працює — залишився мені на згадку лише скріншот. почитати про кіно можна ось тут:
p.s. на черзі в мене «день радіо» від тієї ж команди.

2 коментар(ів):

Денис сказав...

Кстати, есть
и День выборов, и День Радио, как худ. фильм, так и телепостановка ;)

Если есть желание - могу записать!

Денис (DL), пейнтбол командант :)

tivasyk сказав...

денисе, телепостановки я б залюбки подивився. фільми єсть, переглянув обидва =) про день радіо ще, можливо, напишу окремо.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›