радіо промінь онлайн

останнім часом вранці дорогою в офіс та ввечір, повертаючись додому, замість музики намагаюся знайти якусь інформаційну програму... непроста задача: складається враження, що вкраїнське радіо зовсім запопсувалося. вранці краще: на радіо промінь (105fm) якраз по дев'ятій, здається, розпочинається блок інтерв'ю насуспільно-політичні теми.

сьогодні, приміром, слухав таку собі ларису кочубей (1970 р.н.), доктора політичних наук і професора. мова йшла про українську політичну еліту: чи є вона взагалі, якою повинна бути, чи має україна шанси на її становлення і як це становлення могло б відбутися. інтервью виявилося нецікаве — мені на мить здалося, що я знову в інституті, і присутній на складанні іспита чи заліку якоїсь білявки... але сама тема зацікавила, тож мусив дослухати. пані кочубей вважає, що політичної еліти — в строгому визначенні терміну: не просто політики-професіонали, але такі, що завдяки сильній харизмі та високим етичним якостям могли б вести за собою політикум і виправдовувати сподівання виборців — україна не має. і тут мені було б важко з нею не згодитися. але як і звідки могла б така еліта постати — оце питання, на яке, по-моєму, навіть натяку відповіді не прозвучало, попри те, що сама суть проблеми була означена.


в політику приходять люди не з вулиці — це як мінімум владні особистості, здатні боротися і йти до мети «по головах», і з сильною бізнесовою підтримкою за плечима. сентименти, благородство, лояльність до україни в широкому сенсі — всі такі «баластні» якості мені з кожними виборами все складніше собі уявити в активі таких людей. тут все підпорядковано задачі отримати в свої руки владу — і застосувати її на користь своїй групі підтримки, щоби якомога довше ту владу утримувати.

і от: як ці сильні й цілеспрямовані люди погодяться допустити когось до вибудови українського політикуму на якихось інших, окрім суто бізнесових засадах?

не знаю.

p.s. про радіо промінь. на сайті станції можна послухати прямий ефір онлайн (більшість сучасних аудіопрогравачів підтримують стрімінг), а також завантажити записи окремих передач у форматі mp3. в розділі всесвітньої служби радіо україни єсть навіть декілька передач англійською та німецькою мовами. можливо, комусь стане в нагоді.

3 коментар(ів):

ivanko сказав...

У нас Промінь перестали транслювати на УКХ - FM ще з 2003 року. Останні пів року слухаю онлайн , з'явилась можливість. Гарне збалансоване радіо, в міру попси, в міру політики, цікаві програми. Ера fm "зіпсувалась", занадто заполітизована, часто запрошують у студію відвертих політ. провокаторів.
Але і Промінь вже не той, що був у 85 - 95 .

Анонім сказав...

Я навіть ту пані бачив. Говорить так - ніби прогноз погоди читає. Ні вогника, ні власної думки... І це у такій цікавій проблемі, проблемі еліт!? Словом, відразу хочеться піти Донцова почитати.
С.М.

tivasyk сказав...

2анонім aka с.м.
після неї був блог за участю ще якогось літнього пана... так от він мені сподобався: говорив розумно, впевнено і по суті про поточну ситуацію з бюджетом, перспективи його прийняття найближчим часом і наслідки... сподобався. шкода, не дочув, хто саме це був. тої передачі в записі не знайшов.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›