рекламний експромт

рекламний лозунг для автосалонів renault: «візьми dacia на здачу»... народилося вчора дорогою додому.

звісно ж, це жарт: слоган жахливий. але... чимдалі глибшає підозра, що то як в анекдоті про "я відел чудноє мгновєньє..." -- здається, це вже хтось написав і навіть використав =/

6 коментар(ів):

jin сказав...

Логан має кілька срйозних промахів у ергономіці... і вона у базі "пуста" :( Мені більш довподоби Clio Symbol та Megane (причому, коли я цікавився останній раз, то у варіанті з кондиціонером, гідропідсилювачем і ще деякими опціями Символ виходив дешевшим, аніж Логан)

tivasyk сказав...

юро, логан позиціонується зовсім у інший сегмент, аніж "дешеві" симбол та меган. тому його "пустота" -- не від забудькувасті чи глупоти маркетологів, а логічний хід думки: так треба.

щодо промахів у ергономіці... ідеалу не буває, а надто за $11-12 тисяч (база). повір, у роздутого піаром кашкая теж вистачає промаїхів -- просто вони інші, так би мовити дорожчі =)

jin сказав...

я знаю про позиціонування, і придивляюсь до символа... тільки з таким курсом як зараз, наразі лише придивляюсь :(

про кашкай не знаю, не їздив, але і у 407 пежо дорогі "ергономічні промахи" присутні :( враховуючи комплектацію машинки - дуже дорогі :)

tivasyk сказав...

2jin
юро, це ми вже скочуємося до банального автофорума з дуже суб'єктивними враженнями. нехай =)

407-го пижика не мав змоги оцінить, але сидів у 307-му не наймолодшої комплектації... не сподобалося: імхо, не тягне на ті гроші, які за нього тре віддать. екстраполюю й на 407-й. а от ще довелося посидіть у 206-му в "спортивному" наборі -- ляля. але дорого =(

якби мені зараз довелося вибирать машинку з оптимальним співвідношенням ціни і суб'єктивних вражень -- це був би тільки той же opel astra g.

jin сказав...

206-тий у "базі" мене не вразив, а вище 120 на ньому на трасі (довелось, їхали у колоні, я "помінявся на попробувати" і намагався не відстати за ведучим) - відверто старшно, машинка маленька і не дуже добре тримається за дорогу.

у 407-мому їздив лише пасажиром, там усе виглядає дорогим, багато місця, але я без підказки власника за 3 хв не знайшов, як "підїхати" кріслом уперед (воно до слова там шкіряне, з купую електродвигунів і резульоване у різних площинах, але банально "не лягають у руку" усі ті ричажки). Але по екстерєру запросто може тягатись із набагато дорожчими автівками

tivasyk сказав...

2jin
> Але по екстерєру запросто може тягатись із набагато дорожчими автівками

спірний момент, дуже суб'єктивно... ясно, що є і дорожчі авто, які мені одверто не подобаються, але й 407-й -- далеко не кращий варіант в плані дизайну за свої гроші.

проте, знову ж таки -- суб'єктив 100%.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›