новини opensuse

opensuse радує новинами. по-перше, оновлено веб-сайт спільноти, він став зручнішим: перша сторінка тепер містить не лише посилання на три основних розділи (get it — інсталяція, discover it — інформація, create it — адаптація дистрибутива), але й новини та анонси (на скріншоті не видно: відкривайте сайт і гортайте нижче).

по-друге, анонсовано четверту бету opensuse 11.1, наступна зупинка — перший реліз-кандидат... власне реліз нової версії дистрибутива заплановано на 18 грудня.

після цього почнеться робота над версією 11.2, котрої я й чекатиму для апгрейду системи на домашній машинці.

тим часом можна ще раз почитати про ті дрібнички, за які можна полюбити linux.

p.s. рік тому в цей день я... нічог не дописував у блог. але 2 листопада згадував про музичний веб-сервіс last.fm, яким користуюся до цього часу, а також про те, що музику варто тегувати за настроєм, а не за стилями тощо.

2 коментар(ів):

ivanko сказав...

А чому саме opensuse ?
Так склалося, що я в основному мав справу з ASP та fedora. Час би оновити f7 до f9, але я звичайний рядовий користувач, морочитись налаштовуючи систему не дуже люблю. Виправлену версію від tigro http://tigro.info/blog/index.php?id=554#comment через mirror.yandex скачувати проблема, інших дзеркал не знайшов. Не знаю що і робити.
Дивлюсь в бік інших дистрибутивів (ubuntu пробував, не сподобалось, без коментарів).

tivasyk сказав...

2ivanko
> А чому саме opensuse?

так історично склалося. свого часу замовив собі диски з asp, mandriva та suse... остання найбільше сподобался візуально -- її й залишив.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›