шедевр на ніч

сьогодні тимкові конче закортіло помалювати перед сном. татко спершу хотів витримати твердість, але якщо вже мамочка дозволила -- чи варто було мірятися впертістю з дитиною? вважаю, що ні.

взяли невеличкого нотатничка, тиміш витяг з шухляди олівчики, і хвилин з п'ятнадцять щось собі вимальовував, уже вкритий ковдрою в ліжечку.

і тоді гордо показав свій шедевр. таки гарно.

по тому моя малеча без зайвих суперечок відклала на сторону олівці й вклалася слухати оповідку на ніч: ми читаємо "тореодорів з васюківки" всеволода нестайка. мабуть, найкраще з української дитячої літератури.

6 коментар(ів):

Анонім сказав...

теж їх люблю) Дайош достойну відповідь Поттеру!

tivasyk сказав...

2shrajk
е... потер в сміттярку =)

ivanko сказав...

Золотий час. :) Я спочатку розповідав дитині казки які сам і вигадував, донечці подобалось, особливо коли якісь моменти вигадували разом, або змінювали сюжетну лінію, на таку, де курочка Ряба не плаче, а виховує курчат. Пізніше була "Роня - дочка розбійника" Астрід Ліндгрен, "Чарівник смарагдового міста" Волкова, "В країні сноячних зайчиків" та "Тореодори" Нестайка. До Поттеріани я також спочатку поставився упереджено, але прочитавши український переклад від Малковича (видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА) "відтаяв" Книга гарна , нічому поганому не вчить, проте, необхідно зважати на вік дитини, дітям до 10 рочків читати не варто.

Анонім сказав...

А ми ще так не вміємо(...
Ми, поки що, не зраджуємо абстраціонізму))).
С.М.

tivasyk сказав...

2shrajk
гиги, нагадав собі... мені завжди ставало смішно через те, що гарі потер (harry potter) звучить точнісінько так, як і hairy potter (волохатий гончар). тому цю серію я так і називаю: волохатий гончар в окулярах =)

ivanko
> розповідав дитині казки які сам і вигадував, донечці подобалось

ой, як це знайомо! у нас дуже довго найбільш популярною була самовигадана казочка "про діда і сусіда": сюжет не переказуватиму, але мова йшла про автівки, перегони та інтригу на кшалт "розумний проти швидкого" =)

тільки частенько через пігодини переказу я вже засинаю і язик заплітається -- а тимко лише простить продовжувать. інколи ж на сонну голову новий сюжет вже й не зразу придумаєш -- змовкнеш на хвилю, і мусиш тоді виправдовуваться, мовляв, я думаю...

і один такий вечір увійшов до сімейної історії: я так думав-думав, і, мабуть, таки задрімав, бо прокинувся від раптового скрику: "ДУМАЄШ?!!!" =) дитя змучилося чекати продовження =)

2анонім
гиги, з абстракціонізму все починається =) але я б радив якомога швидше переходити до реалізму, чи що... бо абстракціонізм, на думку молодого митця, лише виграє від незвичного поєднання матеріалів. наприклад, перманентний маркер на шпалерах... =)

tivasyk сказав...

ось тут ще про наші казочки -- рік тому дописував, якраз на день народження перчика =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›