офісна кава як шкідлива звичка

останнім часом дратує звичка пити каву в офісі. справді шкідлива звичка, яку я перетягнув за собою з попереднього місця роботи. щоправда, там ми пили головне заварну каву, тут — розчинну. але суті то не змінює.

хотілося б порявняти це з якоюсь залежністю — наприклад, з курінням? схоже. так само непомітно призвичаюєшся до певного ритуалу, так само важко відівчити себе. добре, що хоч хімічної залежності насправді немає — тільки ота звичка щось «калапуцати» у горняті й посмоктувати цілий день.

і врешті-решт роздратувало. чому?
  • не корисно. сама кава відчутно б'є по печінці та підшлунковій залозі; цукор порушує апетит, насправді не живлячи.
  • не смачно. ну справді ж, зовсім не смачно.
  • не красиво. фарбує зуби.
отже, треба позбутися шкідливої звички. і от я собі думаю — а чим замінити?

чай? пакетований — гидота, заварний нема де зробити, а й було б — теж не смачно, та й перетвориться на таку саму звичку. сік? якби ж натуральний... та й то — багато не вип'єш. проста вода — правильний варіант, як не крути, але... не «гламурно».

єсть якісь інші варіанти/пропозиції?

p.s. кава знижує працездатність, отак.

6 коментар(ів):

jin сказав...

маю таку ж звичку, але не вважаю її поганою звичкою. за умови, що кава/чай нормальні, розчинної з без додатків які приховують смак (натруальні чи синтетичні вершки, молоко, тощо) не вживаю.

але маю одну "чайну" погану звичку - так званий "смачний чай", коли у чай, щоб він став "смачний" доливаю твохи "заварки" (коньяку, частіше за усе вірменського) :D

tivasyk сказав...

2jin
а це ж хіба погана звичка? особливо якщо не зловживати. я не уявляю собі, як можна такий "смачний чай" в офісі пити тричі на день =)

vivasyk сказав...

особисто я не переношу каву взагалі... її може врятувати лише велика кількість молока і цукру, та й то під настрій. чай значно ліпший варіант, хоча б і пакетований!

Анонім сказав...

А от мене нещодавно на роботі керівництво попросило написати пояснювальну, чому я пив каву у робочий час. Закінчувалась вона якось так: "Висловлюю переконання, що у такий складний для країни час, такі мої дії були недоречними". Після цього п'ю каву коли забажаю.
С.М.

tivasyk сказав...

2анонім
цікаво. може, робота якась така, що саме кава категорично заборонена? бо інакше не ясно, як бути з відвідуванням туалету тощо...

Taras Ambroz сказав...

Кава на роботі є найсмачніша:)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›