український політикум у стилі web 2.0

не так давно ми тут генерували шпалери у стилі web 2.0 за допомогою цікавого сервісу wordle.com. побавилися — і забули. правильно, скільки тих шпалер треба... то що, невже нічого більш цікавого і корисного не можна придумати зі списком слів і генератором wordle?

зустрічайте: український політикум у стилі web 2.0 за версією української правди!як згенеровано? елементарно: відкриваємо стрічку останніх новин на сайті "української правди", копіюємо текст (заголовки і анотації) в текстовий редактор, і чистимо, залишаючи лише прізвища у іменному відмінку. завантажуємо все це на wordle.com — і маємо таку картинку.

я згенерував "політичну хмаринку" за новинами від 16:33, 14 жовтня до 12:07 сьогодні, 16 жовтня.

хочете ще більш концептуальну ідею?

прошу: якби можна було генерувати хмаринку з тим само стилем (кольори, шрифт) та розташуванням ключових слів, але щоразу з новим списком прізвищ — можна було б змонтувати відео, на якому прізвища змінювалися б у розмірі залежно від частоти згадування в новинах. свого роду концептуальне табло українського політикуму.

нажаль, wordle такого не дозволяє =/ може, хтось запропонує реальний спосіб реалізувати таку ідею? викладемо згодом на youtube і здобудемо всеукраїнську славу =)

p.s. рік тому в цей день я був з головою занурений в роботу.

1 коментар(ів):

jin сказав...

сходу - в принципі можна організувати на php чи скриптом. Не дуже складно, але треба згадати як це робиться :)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›