українська блогосфера: діагноз

хотів я врешті-решт сісти й написати те, що давно вже обіцяв: про інфантильність української блогосфери... але розслабтеся, любі сеошники та копіпастери, сьогодні не провокуватиму вас. цього разу за мене це блискуче -- фантастично дотепно! -- зробить олександр жиденко. читайте його березневий допис "популярний блог -- це просто".

прочитав -- тепер мене "підмиває" дати кілька посилань на копіпастерські блоги, про які ото й пише олександр. але ну вже, стримаюся: розумна людина в люстерко дивитися не боїться, а нерозумну й провокувать нецікаво =)

p.s. взагалі я дууууже давно в українських інтернетрях не стрічав чогось настільки цікавого, як блог олександра. рекомендовано до прочитання і перечитування!

4 коментар(ів):

Sandy сказав...

Ну, дякую за схвальний віѕив. Радий, що вам сподобалося. :)

Taras Ambroz сказав...

можна ще розділити копіпаст і крадопаст:))))
Багато разів бачив стибрені цілі сайти, правда перекладені роботом на якусь іноземну мову. А все інше від дизайну до наповнення ідентично скопійовано. Тільки реккламка вставлена:)))

tivasyk сказав...

2taras
можна. але плагіат -- це банально і нецікаво. а тут мова про копіпас як більш цікаве явище: окремі люди чесно вкладають зусилля, можна сказати душу... у створення бездушних, безідейних, неживих блогів =)

а все -- задля створення отих "автоматів для видачі жетонів на метро"? seo, монетизація блога, заробіток в інтернеті -- форева, бугога =)

tivasyk сказав...

2sandy
сподобалося -- не те слово: читаю на ніч =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›