ку! одинадцятий

чи ж я не писав, що motorola вміє час від часу порадувати цікавеньким?
цитата: зі сталою періодичністю motorola спромагається радувати, ба навіть дивувати користувачів приємними моделями і влаштовувати "революції" на ринку.
і от черговий привабливий анонс: moto q11. що сподобалося? акуратний зовнішній вигляд під бізнес-смартфон, дуже в стилі кращих моделей blackberry. характеристики стандартні — навіть і говорити нема про що.

найцікавішою інформацією була б ціна — але про це, як звичайно, в першому анонсі анігугу.

наостанок найгірше: судячи зі скріншотата характеристик, працює ця забавка під windows mobile 6. кому як, а для мене це — цвях у кришку телефона: нічого хорошого про windows mobile як телефонну платформу, я ще не чув. а смартфон має бути в першу чергу телефоном, і вже потім чим завгодно.

інші мої дописи про телефони motorol:

3 коментар(ів):

jin сказав...

Ну і клавіатура - слабке місце, тримав у руках покет локс т810 (здається так обзавається), то клавіатура там абсолютно не придатна ні до набору тексту, ні до набору номера

tivasyk сказав...

qwerty-клавіатуру пробував лише висувну, на якомусь смартфоні htc (вже не пригадаю модельку). дійшов висновку, що на телефоні мені клавіатура не потрібна.

але в данному випадку загальний вигляд девайса подобається настільки, що готовий був би подарувати йому ту клавіатуру -- якби ж то не windows mobile =)

jin сказав...

зовнішній вигляд красивий, але... екран 90% буде 250х250, що по перше дуже мало, по друге - "нестандарт", та й та клавіатура... знайомі із фуджіками (я писав у попердньому комнеті) кориснуються не нею, а наекранною і для набору тексту, і для набору номера :( Так навіщо ж відбирати місце у дисплея?

а екранна клавіатура на 250х250 виглядає тякокажучи "не айс"

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›