lenovo u110: нєт-бук?

вчора -- на прес-конференції intel, присвяченій анонсу платформи centrino 2 (montevina) в україні, --  мав нагоду розглянути з усіх боків ноутбук lenovo ideapad u110.

увагу мою привернуло те, який він маленький та тоненький -- я спершу мало не подумав, що це нетбук. але звісно ж, ніякий це не нетбук. по-перше, платформа (цілком природньо, на івенті intel дозволив демонструвати лише моделі з centrino 2). по-друге, ціна: близько 2 тис. долярів.

ну, покрутив у руках, подивився... категорично не сподобалася якість корпусу, в першу чергу кришки: хливка, принаймні на моє перше враження, аж страшно відкривати за один куточок -- гнеться, немов зараз трісне. не сподобалася клавіатура -- теж банально якістю, не викликає відчуття, щотримаєш в руках дорогу -- під дві тисячі доларів! -- машинку.


з плюсів -- компактний розмір, 11 дюймів екрану, і потужність нової платформи від intel. зовнішній вигляд також приємний -- якщо не підходити надто близько і не бачити клавіатури =)

нетбукам -- не конкурент =) я -- і переважна більшість покупців -- швидше придбаю порівняно малопотужний aspire one за 475 у.о., ніж такий lenovo -- і справа не в ціні як такій, а у співвідношенні ціни та споживацьких характеристик. при цьому aspire, як не дивно, виглядає і відчувається в руках дорожче =)

p.s. велику кількість фотографій у різних ракурсах та детальний звіт (англійською) про цей комп'ютер можна знайти на gizmodo.com.

2 коментар(ів):

jin сказав...

ну узяти hp чи sony для прикладу, ультрапортативні ноути ніколи не були дешевими... правда зазвичай, дорогими вони і виглядають і відчуваються у руках

tivasyk сказав...

> ультрапортативні ноути ніколи не були дешевими

ясно, не про те мова, я намагався дещо інше сказати:

1) я обманувся, прийнявши цей ноут за нетбук =)
2) якість окремих елементів прикро вразила
3) мій вибір наразі -- aspire one

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›