цивілізація, йпрст

москва, готель хайятт, лоббі другого поверху. включив кпк + wifi -- єсть мережа, і відкрита. цивілізація кермує.

а у аеропорту борисполя також є мережа -- але закрита, за гроші. жлобство. аж соромно за країну: невже ж хтось збідніє, якщо пересічний пасажир головного аеровокзалу країни перевірить пошту, поки чекає на посадку (півгодини в середньому)?

риторичне запитання: жлобство поза логікою і виправданнями.

p.s. не у виправдання "борисполя", але... у новому -- доволі сучасному на вигляд -- терміналі с в шерємєтьєво майже десяток вайфайних мереж... проте вони теж всі закриті. схоже, жлобство -- наднаціональна риса, просто притаманна недорозвиненим цивілізаціям на кшалт слов'янської. більш досвічені мандрівники рапортують, що у тих же сша важко знайти міжнародний аеропопрт без відкритого бездротового доступу до інтернету.

7 коментар(ів):

m-yarix сказав...

Цікаво коли ж ця цивілізація добереться до районних центрів не говорячи вже про села... Напевно ще не один десяток років пройде. Така вже у нас країна.

vbhjckfd сказав...

Ну звичайно така країна, і поки всі так казатимуть, така вона і залишатиметься, бо ніхто нічого не хоче робити.

Аеропорт держструктура здається. Де ви бачили, щоб держструктура працювала ефетивно.

Yuri сказав...

Насправді шарового інету в аеропортах немає майже ніде у світі. Принаймні за останні 5-7 рокі я жодного разу не бачив такого. А відвідав мабуть 30-40 аепорортів в Європі, Азіі, США. У Москві правда не був ;-)

8 років тому шара була у Цюріху, але її вже давно там немає. У Борисполі теж була шара пару років тому, у період тестування...

Отелі це зовсім інша справа.

Так що не треба одразу про жлобство і сором за країну... Не вважай себе жлобом, і тоді може й інші перестануть це робити ;-)

tivasyk сказав...

2yuri
Не вважай себе жлобом, і тоді може й інші перестануть це робити

власна думка -- то завжди класно, але оця фраза видалася мені зайвою, і смайлик справи не рятує.

tivasyk сказав...

2yuri
...на продовження: мабуть, я переборщив із тим "важко знайти [...] без відкритого [...] інтернету", щиро каюсь.

але не все так погано, як ото пан розказують. перелік аеропортів, де відкритий wifi є: у сша, міжнародні.

jin сказав...

у більшості аеропортів, які я відвідав інтернет є, але він платний (і далеко не завджди ціни гуманні). безкоштовний інтернет бачив у аеропорті "Звартноц" у Єревані :) Безкоштовний інтренет є (принаймі був колись) на Площі Ринок у Кракові, і накриває чи не усю центральну площу міста. У Києві безкоштовним Wi-Fi ругулярно користуюсь у ТРК "Комод" недопалік станції метро "Лівобережна"

jin сказав...

і ще про KBP - коли послуга впроваджувалась і тестувалась (майже півроку), мережа була відкритою і безкоштовною, зараз можна безкоштовно переглянути сайт аеропорта, у тому числі розклади польотів, он-лайнову дошку вильотів-прильотів, вивчити варіанти добирання у місто, включаючи і розклад руху автобусів "Політ"

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›