aspire one подешевшає

чудова новина для тих, хто приглядається до нетбука aspire one з думкою придбати собі такий: днями рекомендовану ціну "молодшої" версії aspire one з linux на сайті acer.ua було знижено на 23 долари (приблизно 5%) до 451 доларів. ціна windows-версії залишилася сталою -- 520 доларів.

звісно, це "індикатив" -- рекомендована ціна, якої роздрібні мережі можуть притримуватися, а можуть ігнорувать, виставляючи вищу ціну на полиці, або в окремих випадках трохи нижчу. тим не менш, таке зниження, як правило, позначає певну тенденцію тенденцію, і за якийсь час роздрібні ціни також знижуються.

отже, новина хороша?


для покупців, що збиралися вибрати linux-версію -- так. але зниження ціни, очевидно, пов'язане з низькою популярністю саме linux-версії aspire one порівняно з альтернативною конфігурацією з windows, жорстким диском та гігабайтом пам'яті.

p.s. хронологія публікацій про aspire one:

9 коментар(ів):

podarok сказав...

дорого!

tivasyk сказав...

згоден. маємо дилему: купувать нетбук за 450 сьогодні, чи чекати зниження цін до 300-350 долл.? враховуючи масові анонси нетбуків виробниками, десь за два-три роки можемо отримати й такі ціни.

romand сказав...

за 450 доброго некупиш,
більш-менш пристойні: eee901 та msi Wind U100 біля 600$ обійдуьтся — занадто для цяцьки (але хочеться).

tivasyk сказав...

2romand
кожен має право не власну оригінальну думку, право купувати що завгодно як завгодно дорого, і на свої цяцьки.

p.s. ось твій ноутбук.

jin сказав...

romand, при тому що eee901 приблизно рівний асерівській одиничці по ттх :)

jin сказав...

на амазоні лінухова версія уже коштує $349, і нещодавно стала 2-гим (за обсягом продажів) ноутом :)

tivasyk сказав...

2jin
2all

amazon обслуговує головним чином ринок сша, ціни відповідні. на цьому ринку початкова ціна aspire one (a110) була встановлена $399.

у нас -- інший регіон, інша країна. інша логістика. інша митниця. інша насиченість ринку, інші об'єми поставок, інші апетити дистрибуторів. часто ще й інша схема дистрибуції.

до чого я? в осяжному майбутньому в нас не буде таких цін, як у сша -- ні на що.

масові поставки з розпродажів у сша називаються "сіряком" і сервісними мережами в україні не обслуговуються. навіть цивільнго куплений в роздріб у сша ноутбук (не лише acer) в нашій країні worldwide-гарантією, як правило, не забезпечується -- а ті вендори, які все-таки підтримують світову гарантію, беруть за це чималі гроші в ціні =)

висновок: нема сенсу говорити про ціни в сша, нажаль.

jin сказав...

на жаль я знаю, що у нас ніколи (у найближчому майбутньому) не буде американськмх цін. взяти ціни на автомобілі, фототехеіку, електроніку - по цінам із штатами можуть зрівнятись лише тайвань та японія. мій коментар більше стосувався не конкретної ціни в штатах, а факту її зниження, та обсягів продаж

jin сказав...

лише для статистики, ціни (станом на середину серпня) у Британії:

- базова модель (8GB SSD, 512MB RAM, Linux) - £220
- попередній варіант, але із HDD 120GB замісь SSD - £230
- попередній варіант, але із 1GB пам'яті - £250
- варіант із 120GB HDD, 512MB лперативки та Windows XP - £280
- 120GB, 1GB, Windows XP - £300

Цікаво от що, різниця у ціні між "крайніми" авріантами більша, аніж в Україні (у процентному відношенні, а не у абсолютних цифрах), і на нашому ринку доступні лише два варіанти, проти п'яти, які доступні у Британії. Думаю, п'ять варіантів абсолютно не потрібні, але от "середня модель" (лінакс та hdd, 512MB) б продавалась непогано - за умови ціни на $10-20 більшої ціни, за версію із SSD. Хоча з другого боку, вона б суттєво підірвала продажі "молодшої" моделі

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›