цікава новина трапилася сьогодні... але почати треба з передмови: днями lenovo анонсувала дві власні версії нетбука за назвою ideapad s9 та s10. цікаво, що молодша, "легша" моделька s9 постачатиметься лише з операційною системою linux, а трохи більш "доросла" s10 -- у двох варіантах, з linux або з windows xp на вибір.

а тепер цікаве! згідно іншого анонсу, на ринок сполучених штатів постачатиметься лише модель s10 з передвстановленою windows xp, тоді як на інших ринках будуть доступні обидві моделі у всіх версіях, включаючи s9 та s10 з linux.

отакий ляпас. дивує не сам факт такої диференціації -- він є нормою для компаній, що працюють на глобальному ринку і повинні враховувати локальні особливості -- примітно те, що таку "дискримінацію" було анонсовано вголос.

таки щось змінюється в цім світі.

p.s. фраза "повстанці проти імперії" у назві має на увазі спроби провідних (і не дуже) постачальників (повстанці -- dell, hp, asus, acer, lenovo) мобільних пк пропонувати ринкові моделі з linux, які складають альтернативу майже 100-відсотковому наповненню полиць комп'ютерами з передвстановленними системами microsoft ("імперія").

0 коментар(ів):

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›