новий телефон на два номери

саме час продовжити роздуми про мобільні телефони на дві sim-карти: муха на крильцях принесла новину про те, що скоро на ринку з'явиться нова бюджетна модель fly ds400.

як на мене, у цього телефона -- окрім, зрозуміло, двох слотів для sim-карт -- є кілька особливостей, що привертають увагу. наразі на веб-сайті fly інформації про новинку немає, тож орієнтуватимемося на анонс itc.ua.

робота з картами. обидві сімки рівноправні -- немає поділу на основну й додаткову. але треба подивитися, як воно насправді реалізовано...

bluetooth з підтримкою стереогарнітури (a2dp) -- те, чого мені іноді не вистачає в sony ericsson k750i, щоби назвати його мультимедійним.

режим usb-накопичувача. а от цим якраз власника sony-ericsson не здивуєш.

ціна. анонсовано 1075 грн -- приблизно $230. не так вже й мало, а втім це найдоступніша модель на дві карти.

решта -- цілком стандартні для телефона бюджетного класу характеристики, включаючи програвання mp3/mp4, fm-приймач та іграшкову камеру. як на мене, ця машинка має коштувати приблизно $180-190, щоби викли кати якийсь масовий попит. але, принаймні, це розвиток теми. чекатимемо продовження?

4 коментар(ів):

jin сказав...

до теми - китайський телефон

tivasyk сказав...

> до теми - китайський телефон

я бачив, ти намагався вияснити, де було куплено цей взірець китайського мобілобудування -- чи успішно? я, щоправда, не зрозумів, до чого там така таємничість...

jin сказав...

успішно, по ціні не сильно більше за модель описану тобою. Але мені не подобається дизайн/функціонал у цього "псевдоайфона"

tivasyk сказав...

гхм... триста баксів за такий апарат -- мабуть, не так вже й дорого.

але я чекаю на щось справді цікавеньке. наразі просто поремонтую свій sony ericsson =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›