надибав кумедну цитату:
ось чудова ідея для вашого керівника підрозділу інформаційних систем: чому б не перевести компанію на сервери підуправлінням операційної системи від mattel? так-так, від компанії, що дарує світові ляльку барбі та автомобільчики hot wheels (не кажучи вже про перекидних мавпочок tumblin' monkeys). звісна річ, ця компанія добре знається на іграшках. то може її дизайнери виділять трохи часу й зберуть докупи корпоративну операційну систему?

бугога. думка просто смішна, але чи ж набагато смішніша, ніж пропозиція щодо серверної версії apple os x чи ідея взяти mac за корпоративний пк?
це фрагмент статті пола рубенса "os roundup: apple, out of touch with server room needs" (англ). не скажу, що повністю розділяю думку автора -- скоріше ні. але почитати було кумедно.

3 коментар(ів):

jin сказав...

Використовувати MaxOS X як серйозну сервену платформу не можна, а от для домашнього сервера - цілком (причому я навіть бачив домашній безвентиляторний сервер на базі mac mini). А от як корпоративне середовище - цілком підходяща платформа, проблем взханалі ніяких

tivasyk сказав...

я певен, що знайдеться певна кількість комерційних організацій, які взяли б за основу корпоративної мережі навіть ipod -- врешті-решт, компаніями також керують люди. я і не маю нічого проти =)

podarok сказав...

Макос як сервер - без вагань і проблем з будь-яким рівнем складності і масштабованості.
Тільки ЗА
Але нехай відпустять залежність від заліза, хоча і з цим можна миритись!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›