онлайновий звуковий словник

ми всі знаємо, що в тенетах можна знайти все, що завгодно. але частосамі не уявляємо, що ж воно таке -- "все" =) як на рахунок "звукового словника"? це збірка файлів, які озвучують слова, скажімо, української мови. або ж білоруської? російської? англійської? французської? китайської? чеської? тощо =)

цікаво: пересічний користувач пк переконаний, мабуть, що такого роду інструменти мають коштувати грошей. і назве, мабуть, словники lingvo із звуковими додатками: купуєш в магазині, встановлюєш на домашній пк... поновлення словників? за гроші, звісно =) а якщо такий само словник потрібен ще й на роботі? чи в інституті/школі? читайте ліцензію: встановлювать копію на інший пк можна за додаткову платню.

аж ось прошу: в мережі єсть вільний інструмент! завдячуючи роботі ентузіастів, зусиллям авторів проекту "штука" (shtooka project), ліберальній ліцензії creative commons. відкривайте з будь-якого пк, що має доступ до тенет -- і можна користуватися.

спробуйте! не знаю, чи багатьом цей інтрумент справді стане в нагоді, але, приміром, студентові, котрий вивчає мову, цілком може знадобитися.

6 коментар(ів):

walycz сказав...

tivasyku ти мій своєчасний! як же файно, що є такі хлопи, як ти, і не лише в тенетах!

tivasyk сказав...

@walycz
ги, один з найкумедніших — і найприємніших — коментарів у цьому блозі =) дякую.

walycz сказав...

замість писати статтю, "зачепився" за твої примочки й ось уже годину блукаю по прикольних
і ду-у-уже корисних фотоальбомах. молодця! може, то й не твоє ноу-хау, але ідея викладати свою мармизу - як хтось тобі закинув, "одну й ту ж" - з гаджетами й враженнями про них - ета штота.
окреме спасибі за наводку на проект ШТУКА. розкішна штука, нічого й казати. одразу ж БЕЗВОЗДМЕЗДДО розкажу "спецам", котрі періодично повчають мене, як те чи інше має звучати по-українськи. (і це мені, учневі видатної стилістки марії устимівни каранської, царство їй небесне!).ти десь промовився, що наповнюєш сайт новинами, і я поліз в гугл. інфошок: там є навіть японська, польська чи румунська локалізації, але аж ніяк не українська! ета какой-та пазор! є версія відповіді?
а продуковані тобою новини - то і є вміст трьох закладок на головній сторінці? кайфуєш?

tivasyk сказав...

@walycz
усе від «ти десь промовився, що наповнюєш сайт новинами» і далі — я просто не зрозумів, про що мова, про який сайт?

walycz сказав...

acer site.

tivasyk сказав...

ясно. відповідь наразі лише така: з незалежних від мене причин локальний веб-сайт acer наразі «говорить» рос. мовою. доводиться з цим миритися.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›