схоже, що тепер можна перелетіти з києва до львова за 79 гривень -- принаймні поки діють рекламні тарифи компанії w!zz air!

w!zz air спеціалізується на локальних перельотах, і з 2004 року літає у європі. на українському ринку пасажирських авіаперевезень це новий гравець: саме сьогодні відправляються перші рейси w!zz по україні (читаємо відповідне повідомлення у новинарі). наразі запропоновано п'ять напрямків по україні: до львова, одеси, сімферополя, харкова та запоріжжя, але обіцяють восени розширити географію перельотів.

веб-сайт w!zz air досить зручний і має українську версію, а для комфортного замовлення квитків у майбутньому, підтвердження бронювання, підписки на новини тощо можна навіть зареєструватися.

3 коментар(ів):

Анонім сказав...

додай ще такси ап

tivasyk сказав...

ащо воно таке? не знайшов на сайті.

jin сказав...

усе нормально, якщо купувати квитки наперед, бути гнучними у датах і летіти без багажу (лише з ручною клажею), то можна квиток купити і за 49 гривень, інколи за 79... звісно, якщо купувати у "останній момент", то ціна квитка буде 270+ гривень, також треба буде заплатити за кожну сумку, що здається у багаж. Все одно, це вигідніше, аніж летіти аеросвітом за $100+, та зручніше, аніж потягом/автобусом

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›