херсонес

вчора по обіді, добряче належавшись на пляжі -- попри хмарність і прохолодний вітер, -- десь о четвертій виїхали на севастополь з думкою подивитися на захід сонця з легендарних руїн давнього херсонесу.

гхм. раніше я на тих руїнах не бував, дороги туди не знаю. із чотирьох дівчат одна побувала там буквально позавчора, проте не за кермом… одним словом, дорога перетворилась на справжній автоквест. насправді для мене головна заковика була у тім, що руїни херсонесу на моїй карті не позначені, а розташовані вони зовсім не на мисі херсонес, який на мапі є. отакий от логічний виверт.

знайшли.

далі буде…

p.s. захід сонця так і не подивилися -- було холодно й хмарно, не варто було й чекати. руїни... гарні. велика територія. роздивитися як слід і по-справжньому зануритися в атмосферу історії не вийде: місцина завше повна туристів.

3 коментар(ів):

jin сказав...

gps б допоміг :) На карті України Хероснес позначено (правда із позначкою "примероно" - мовою оригіналу)

tivasyk сказав...

сьогодні телефонував брат з криму -- і чому я не здивувався, коли він теж розповів, що кілометрів з 50 проїхав по севастополю і довкола, поки знайшов "правильний херсонес" =) проблема ж та сама, що була й в мене: в оману вводить мис херсонес, який на карті є! і досить недалеко від сімферополя. нормальна людина включає логіку -- і прямує туди... а руїни херсонесу ж бо зовсім не на херсонесі =/

tivasyk сказав...

ага, до слова. брат якраз їздить з gps'ом. тож сам по собі gps "не вирішує" у такій ситуації, коли має місце бути картографічний курйоз, помножений на неспроможність міської влади належно позначити під'їзди до місць туристичного значення.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›