фотопоразка

сьогодні переглядав -- вже на 20-ти дюймах домашнього монітора -- відзняті в криму та дорогою додому кадри… і плакав. на перший погляд з 1,5 гб мені терпимими за якістю видалися може з десяток світлин =(

втім, заради справедливості варто відзначити: якби то все було відзнято на мою попередню камеру, canon s2 is -- я б погодився, що приблизно третину можна зберегти і навіть друкувати. але що дорожча камера -- то вищі очікування, і вимоги до себе як фотографа.

невеличкий висновок на найближче майбутнє: дзеркальна камера, на відміну від "компакта", одразу автоматично вимагає щонайменше трьох речей: кофр (галочка), поляризаційний світлофільтр (як я намагався його знайти у севастополі --- окрема історія) і штатив (теж немає).

3 коментар(ів):

jin сказав...

Я майже рік проходив без кофра :) Хоча кофр - часто хороша штука, але підходити до його вибору треба із розумом (зараз хочу собі купити кофт типу day backpack, у якому крім власне кофра, є відділення для ноута та відділення для нефотографічних речей)

Стосовно пошуків полярика - уявляю :) Я якраз мав нагоду пошукати полярик у Єревані, в результаті замовив у знайомому, його купили у Києві і передали мені.

На рахунок штатива - я не хочу будь-який штатив, а купувати хороший - жаба дусить, тому й не маю ніякого.

Стосовно якості фото - рекомендую прикривати діафрагму (на твоїх кітових об'єктивах до f/5.6-f/8), та знімати з брекетингом. Усі "важливі" кадри - у RAW (реально допомагає у деяких випадках - лише ліньки часто їх "проявляти")

tivasyk сказав...

поляризаційний фільтр ще так і не придбав: у києві вже не так актуально, та й поглянувши на foto.ua, якось не захотів нічого там купувать -- дорого =(

штатив... як на мене, коли до нього "доростаєш" -- то краще поганий, ніж ніякого. але хто зна, тре спробувать, а тоді вже знатиму напевно.

щодо якості фото... якось роздумував над цим, і зрозумів, що я поціновую не вдалі кадри самі по собі (цього добра валом на будь-якому веб-порталі з фотогалереями), а... свою здатність зробити якісну світлину. в цім плані і брекетинг, і з'йомка в raw для подальшого "витягування" -- це було б визнання своєї поразки як фотографа-аматора =) має бути як у снайперів: one shot -- one dead.

Piktor сказав...

має бути як у снайперів: one shot -- one dead
Снайпер готується до пострілу — розрахунки, поправки, очікування. Може кілька годин пролежати у сховку. Якщо ти будеш до кожного знімка готуватися так, то будеш дуже задоволений результатом. :-)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›