миколаїв

22:20 — миколаїв… заїжджаючи в місто, я ще сподівався й вірив, що трохи перепочину в якійсь кав'ярні — закрию очі на півгодинки і тоді вип'ю кави, — та й зможу похати далі… але тут розслабився, і зрозумів: не варто.

на центральному проспекті (пр. леніна, гхм) побачив вогні «нікотелю», і вирішив тут заночувать. двомісний номер — 300 грн без сніданку; якось вмістилися, це ж не місяць жити. щодо умов… рік тому у львові (готель «відень») за ту ж ціну ми з милою отримали чесні три зірки — і залишилися страшенно задоволені, друзям рекомендуємо. «нікотель» не рекомендуватиму ні в якім випадку — «і поруч не лежало» =(

але головне — виспатися.

3 коментар(ів):

jin сказав...

у миколаєві я б рекомендував "континент". їхати із криму із ночівлею у миколаєві - правильний вибір, я сам так робив

tivasyk сказав...

якщо я не помиляюся, "континент" -- готель тої ж компанії, що й "нікотель"... мабуть, там краще -- принаймні, обіцяли там три зірки, і ремонту там наразі не повинно бути =) але там і дорожче.

а мене на одну ніч влаштував би і такий "сервіс", як у нікотелі, якби це вартувало до 200 грн за ніч, якби не було ремонту, і якби була нормальна парковка.

p.s. їдете через миколаїв? витратьте півгодини, пошукайте в мережі й візьміть з собою перелік з кількох готелів з адресами і таку-сяку мапу міста.

jin сказав...

Ну, коли я був у Миколаєві востаннє, то Континет коштував біля 200 гривень :) Деталей я не памятаю, але машину десь пристроїв (чи парковка за готелем, чи у дворі готелю - не пригадаю уже)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›