бензинова статистика за березень

третій місяць за кермом -- без пригод (плюємо через ліве плече й стукаємо по дереві). можна підвести фінансові підсумки за березень.

отже, за місяць витратив близько 128 літрів пального, у грошах 655 грн -- це враховуючи пальне по талонах, тому середня ціна літра бензину а95 для мене була нижчою, аніж сьогодні можна побачити на заправках. ціни на пальне буквально за один тиждень наприкінці березня підскочили від 5,30 до 5,85 грн/л -- прикро, але хіба уникнеш? хто ж погодиться поставити машинку "на прикол"?

середня витрата пального збереглася на рівні 7,7 л/км -- навмисне заміряв на двох заправках поспіль. це -- в місті. побачимо, що скаже двигунець у поїздці трасою -- в крим та назад, -- котра запланована в мене на травень.

5 коментар(ів):

Андрій Рущак сказав...

7.7 по місту - це що за авто, якщо не секрет?

jin сказав...

я після кількох місяців "безатомоблля" сьгодні із задоволенням прокатався на не дуже сторому Ford Mondeo із коробкою-автомат... уже знаю, на чому поїду у гори на вихідні :D

tivasyk сказав...

> 7.7 по місту - це що за авто, якщо не секрет?

це не великий секрет: opel astra classic (1.4 twinport), досить добротна автівка на будь-який випадок.

tivasyk сказав...

> уже знаю, на чому поїду у гори на вихідні

заздрю! тутечки ще погода не туристична, а до моєї подорожі ще місяць... ну, вже трохи менше =)

jin сказав...

по власному досвіду: важкувато зразу у Крим їхати, особливо якщо досвіду водіння не буде багато, рекомнедую доїхать до Одеси, погулять там, на місто подивитись, звідти у Миколаїв, там переночувати і на наступний день у Крим :) А назад - виїхати десь пообіді, знову ж таки заночувати у Миколаєві, а вранці - на Київ.

(це я тут фігнею страждаю, чекаю, коли треба буде їхать дружину з аеропорта забрать, якщо завтра не буде дуже втомлена - то в гори!)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›