поверхневий фемінізм

і знову-таки, на продовження теми фемінізму: ось вам типовий поверхневий погляд на явище в цілому та поступ фемінізму в україні зокрема, прошу читати допис "гендерна справедливість досягається дієсловами" у одному з блогів української правди.

досить дивно, бо за фотографіями в авторці не впізнаємо блондинку. хоча на певні думки мало б навести вже те, що останні дописи у цім блозі починаються світлиною авторки. принаймні світлини є непоганим взірцем ґламурного фото -- хоч якесь задоволення від перегляду цього блогу.

втім, чого це я... кожен має право на свою власну думку. і не обов'язково усім бути соціологами чи там юристами зі спеціалізацією на гендерних питаннях. тож роблю сам собі не-сувору догану, але детальніше про те, чому згаданий допис видався мені поверхневою банальщиною, напишу дещо згодом...

2 коментар(ів):

jin сказав...

у фотографії для "гламурного ефекту" часто застосовують розмивання із немалим радіусом ділянок шкіри моделі, що часто призводить до "пласмасовості" шкіри (втрати фактури). Це просто так, до слова :)

tivasyk сказав...

дик, це вже особливості жанру. пам'ятаю, була навіть колись історія зі світлиною відомої моделі, на якій бракувало... пупка =) фотограф чи дизайнер, що ретушували зображення, готуючи до друку на глянці, трохи перестаралися, коли збирали фото докуми з відретушованих окремо фрагментів.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›