соціальні болотця

отримав у поштову скриньку (електронну, звісно) трохи дивного листа... зміст наче має сенс, але я цього листа точно не чекав, і на подібну розсилку не підписувався. одним словом, спам.

проте видаляти не поспішив -- вчитався. в результаті виявилося, що це запрошення відвідати сайт української соціальної мережі connect.
коментар. хто не знає, що таке соціальні мережі -- прошу читати вікіпедію. хто знає, що таке соціальні мережі, але не знає, що в першу чергу це термін соціології, а лише згодом різновид веб-сайтів -- також прошу розвивати свою ерудицію.
привід для спаму -- сайт connect "заговорив" українською. це добре. але... подивився сайт. та сама історія, що й з усілякими там однокласниками.ру, в контакте тощо (див. перелік інших) -- перш ніж хоч щось подивитися на сайті, треба зареєструватися. що тут скажеш? інтернет -- дивна штука, з якою так швидко звикаєш до нового визначення слова "безкоштовно"... що з'явилася дуже велика відмінність між словами "безкоштовно" і "вільно".

так от... перегляд інформації про однокласників лише після реєстрації на сайті -- це "безкоштовно", але не "вільно". а я вже, мабуть, розбалуваний всілякими вільними сервісами: пошук, новини, перегляд форумів тощо. необхідність реєструватися на сайті, на який я зайшов лише подивитися -- мене дратує.

тому... маленька така крапочка: я не зареєстрований на однокласниках, в контакте, connect тощо... і не реєструватимусь. єдина подібна мережа, де я зареєстрований -- linkedin.com (англомовний сайт): так історично склалося, і так воно й залишиться в найближчому майбутньому.

а усім однокласникам... привіти, зазирайте в блог!

8 коментар(ів):

jin сказав...

абсолютно аналогічно - Linkedin (склалось історично), і ніяких "в контакті", "однокласників" із одногрупниками і однокамерниками :)
Хоча багато знайомих зареєстровані.

jin сказав...

Цей лист тобі сьогодні прийшов? Сьогодні я наразував принаймі на трьох форумах спам із рекламою коннекта - судячи з усього вони активізували свою рекламу не самими чесними способами

tivasyk сказав...

так, і змсив вчитатися... так що можна сказати -- мети досягли =) щодо способів... сама реклама, як ми її сьогодні розуміємо -- навряд чи дуже чесна штука. добре, що більшою частиною законна, але чи чесна?

Таня Леонова сказав...

"одноклассники.ру - второй шанс трахнуть первую любовь" :))
На западе эта волна уже прошла, наверное, просто уже все, кто хотели, друг друга нашли и трахнули ;)
У меня был семинар по SocialSoftware, причин возникновения таких соц.явлений масса...
А по поводу рекламы- на то она и реклама, тут не до разговоров о честности ;))

tivasyk сказав...

танюшо, палиш! якраз сьгодні прислали аською жарт на цю тему (з баш.орг, здається): "как сделать поиск на однокласниках по размеру груди?"

tivasyk сказав...

> У меня был семинар по SocialSoftware, причин возникновения таких соц.явлений масса...

от про це б трохи докладніше? або ж посилання в студію (тільки не шведською).

jin сказав...

ну шведcькі фотолюбителі мені рекомендували для пошуку "за розміром грудей" оттут: www.modellbilder.se :)

PS: шведським фотолюбителям дуже довподоби українські дівчата.

tivasyk сказав...

щойно аською прислали цитату в тему:

VLD: В ночи в голову закралась страшная мысль. О том, что кто-нибудь однажды сделает альтернативу одноклассникам.ру -- любовники.ру... Страшное будет место. Особенно в графе Любовники ваших любовников. Особенно, если там будут все те же лица!..

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›