тев'є тевель в театрі ім. франка

вчора ми з милою подивилися виставу "тев'є тевель" в київському театрі ім. івана франка. вдруге -- і з величезним задоволенням. друзі запропонували сходити в театр і -- це не так просто, повірте! -- придбали квитки (наталочко, дякую!)

про цю виставу говорити нема сенсу... хто бачив -- зрозуміє, чому так, а хто ще не подивився -- дуже раджу докласти зусиль, завчасу придбати квитки і присвятити цій події вечір. богдан ступка грає геніально, але й уся акторська група не контрастує, професійно створюючи канву для гри метра.

думається мені, щойно театр франка анонсує черговий раз цю виставу -- піду, і батьків своїх поведу. кожному варто час від часу пригадувати, що головне в житті.

2 коментар(ів):

Евгения сказав...

Весь спектр человеческих эмоций - вот что такое "Тевье Тевель" с Богданом Ступкой! и море тепла и доброты, как послевкусие...

Наталочка сказав...

Повністю згодна. Коли враження після вистави тримає тебе наступного дня і спогад того чи іншого епізоду викликає легку посмішку, а іншого щем в серці - це Богдан Ступка і його "Тевьє Тевель". Здається, років через 15-20, я буду мати гордість від того, що життя подарувало нагоду бути свідком гри геніального актора - Богдана Ступки. І інших також.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›