бензинова статистика

ну ось, закінчився перший місяць водійства... за січень накопичилася певна фінансова статистика: на пальне витрачено 470 грн -- це близько 90 літрів бензину а-95, на якому машинка проїхала приблизно 1 150 км.

остання заправка 40 літрів дозволила проїхати 520 км -- себто, двигунець 1,4 л споживає в середньому 7,7 літрів на кожні 100 км містом.

навіть якщо забути про страховку та обов'язкові планові техогляди, про зимову гуму, мийку, різноманітні аксесуари тощо... машинка -- недешеве задоволення. раніше я стільки на таксі не витрачав =)

6 коментар(ів):

jin сказав...

не забувай, що ти щодня на роботу/з роботи на таксі не їздив :) 7.7л/100км - це в основному по місту? Тоді нормально, бо за містом стільки (звісно, усе залежить від манери водіння) зїсть дволітровий мотор...

tivasyk сказав...

> не забувай, що ти щодня на роботу/з роботи на таксі не їздив :)

саме так! на таксі доводилося кататися може два-три рази на місяць. при цьому не можна сказати, щоби це я так сильно економив... коли треба було, їхав.

> 7.7л/100км - це в основному по місту

це лише містом... от десь на весну запланую поїздку до львова -- тоді зможу порівняти зі споживанням на трасі. має бути орієнтовно 6-7 л.

jin сказав...

от десь на весну запланую поїздку до львова -- тоді зможу порівняти зі споживанням на трасі. має бути орієнтовно 6-7 л.

Не хочеш на ці вихідні махнути? Я б "на хвіст упав" :)

tivasyk сказав...

хочу... але не можу: дружина, дитина, та й на день народження хочеться рідних запросить (хоч і "заднім числом")... окрім того, я ж щойно місяць за кермом -- думаю, варто ще накатати з пару тисяч, а якраз навесні можна буде їхати.

доречі, ось у google maps почав збирати потихеньку інформацію про цікаві місця з точки зору автотуризму, головно в західній україні поки що... на карті зручніше візуалізувати і пізніше маршрут прокладать. якщо є бажання -- можеш підключитися.

jin сказав...

цікавих місць на західній україні багато (і багато я обїздив), дуже рекомендую у відпустку чи просто у якісь вихідні (бажано знайти 4-5 днів) покататись по Закарпатті (я у період цвітіння нарцисів минулого року заґітував дружину та ще одну молоду сім'ю проїхатись за муршрутом: київ - львів - озеро синєвир - хуст (замок) - долина нарцисів - ужгород (чудовий музей архітекрути і побуту, замок і гарний центр міста) - невицький замок - мукачеве (замок паланок) - львів - київ, по дорозі заїзджали на три водоспади, не заїзджали, але при наявності часу рекомендую по дорозі заїхати у олеський та підгорецький замки, можна ще у броди та дубно (фортеця, із цього марштуруту - це єдине місце, де я не був)) та (краще окремою вилазкою, хоча у відпустку можна сумістити) по тернопільській області (у цій області найбільше замків в україні).

як на мене, то зручніше робити позначення цікавих місць як POI для програм навіґації (наприклад тіє-ї ж русси). зручно тим, що по POI і навігатору можна їздити :) файл POI можна експортувати у різні формати, в тому числі і у формат придатний для google earth.

останній раз автомобілем в сторону львова їздив осінню, не рахуючи кількох ділянок, де був ремонт дороги, сама дорога досить непогана і безпроблемна, тільки під самим львовом якість покриття погане.

ps: я по роботі досить великий шматок україни обїздив автомобілем, звідси і така обізнаність :)

jin сказав...

те що я говорив про POI для цікавих місць і KML-файл для Google Earth (із прикладом файла) тут

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›