український інтернет: ростемо?

згідно статистики, опублікованної компанією хостмастер, кількість доменних імен (назв для веб-сайтів), зареєстрованих у 2007 році в українському сегменті тенет, зросла майже на 40% порівняно з попереднім, 2006 роком.

можна радіти? ну... мабуть, можна, але...

по-перше, "характер регистраций позволяет предполагать, что значительная часть зарегистрированных в этом домене доменных имен не предназначена для дальнейшего развития". і по-друге, хотілося б поцікавитися: а скільки з веб-сайтів, що використовуватимуть нові доменні імена, дійсно українські -- себто, публікуються українською мовою, або хоча б мають українську версію?

а статистика така, що радіти -- принаймні мені -- щось не дуже хочеться. втім, завжди є місце для надії та оптимізму. я розмовляю й пишу в тенетах українською -- і, значить, все не так погано =)

3 коментар(ів):

jin сказав...

і навіть ті що є в українському домені і з українською мовою, часто не розказують про свою украномовність. Почитай, мені було цікаво (у мене із заголовками майже усе гаразд, а пілся цієї статті я навіть геотаги добивив :))

tivasyk сказав...

читаю...

tivasyk сказав...

прочитав. html-шаблон свого блога на blogspot.com поправив. щиро вдячний за цікаве посилання! тепер мій блог справді український =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›