збірка якісних ігор для кпк

випадково натрапив на веб-сайт xflib, де викладена збірка ігор для кишенькового пк. справжній подаруночок до нового року: 15 скравих, якісно зроблених забавок, головним чином логічних та "релаксаційних", деякі дуже оригінальні. сам сайт також зроблений з розумом: для кожної гри є відеоролик з демонстрацією, дуже зручно вибрати, що справді подобається.ну, я не великий знавець і любитель ігор на кпк, але іноді kevtris допомагав зробити 15 хвилин в метро коротшими. а тут -- ціла колекція, і усі такі привабливі. таке справді рідко зустрінеш в мережі сьогодні. викачуємо і встановлюємо, а тоді ділимося враженнями.

4 коментар(ів):

jin сказав...

я не шанувальник ігор (взагалі) і зокрема ігор на кпк, поки я на кпк пробував лише PocketUFO (лише заради того, щоб переконатись, що культова колись X-COM справді гарно портована на КПК)... але дякую за лінк, спробую, і може втягнусь :)

tivasyk сказав...

ну, втягуватись не варто =) але... хто не грає -- той просто не знайшов ще свою гру =) а ось ці забавки від xflib -- це шедевр, вартоглянути хоча б просто ролики, навіть якщо не закачувати на кпк.

jin сказав...

нарешті спобував... сподобалось, сьогодні мусів чекати на вокзалі потяга цілу годину, то з задоволенням пограв у ChristmasXed. Гарна графіка (але програма не вміє працювати у ландшафтному режині на qvga пристроях), багато рівнів - саме те, за чим можна вбити вільний час, що раптово з'явився

tivasyk сказав...

а я не можу відірватися від shift -- надзвичайно addictive =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›