життя з подвійною посмішкою, дорого

перелічивши мобільні телефони з підтримкою двох sim-карт, я зовсім забув про ще одну пропозицію --- life:) продає своїм клієнтам схожий апарат. отже...

general mobile dst-01
не витрачатиму час на позитивні моменти: їх не так багато, перейду до найцікавішого. в телефоні немає bluetooth чи irda, доступне лише підключення через usb. камера така, що краще б її не було. якість російської локалізації низька -- про українську можна лише мріяти.

головне: телефон в україні доступний лише з контрактом life:) -- при цьому слот першої sim-карти залочений під life :), друга карта може бути від будь-якого оператора. як на мене, цей мінус перекреслив би будь-які плюси, навіть якби телефон був залочений під київстар, котрим я в будь-якому разі користуюся, але life:)?.. щиро дякую.

в мережі знайшов огляд апарата українською мовою, проте він недостатньо висвітлює недоліки конструкції та програмного забезпечення -- краще почитати звіт на блозі "щасливого" користувача цього девайса. досить стриманий звіт.

ціна телефона разом з пакетом послуг від life;) -- близько $340. як на мене -- занебесна за такий апарат з усіма його "перевагами".

0 коментар(ів):

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›