один телефон, два номери

мобільний зв'язок за кілька років зробився дуже доступним: не тільки продовжує зростати кількість абонентів, але для переважної більшості не проблема користуватися двома номерами, а іноді це навіть перетворюється на необхідність -- особисто знаю таких людей, що мають при собі кілька мобільних телефонів.

власна життєва ситуація: збираюся отримати робочий номер мобільного зв'язку. більшість людей в такій ситуації забули б про свій власний номер, особливо якщо це передплатний сервіс (djuice, джинс тощо) -- навіщо платити більше? але я навіть і не подумав би відключити свій власний номер, яким вже користуюся більше семи років поспіль, і розставатися з яким не планую: усі друзі та знайомі знають, що мене завжди можна знайти за одним й тим самим номером.

але... купувати другий телефон для робочого номера? не проблема витратити гроші, проте це незручно. от якби був телефон, який міг би одночасно бути двох мережах, з двома номерами?!

виявляється, єсть такі моделі, що можуть одночасно працювати. хоч їх можна перелічити на пальцях однієї руки, проте вважатимемо це за ложку меду. далі -- діжка дьогтю...

skytel mix-200
симпатичний телефон -- як на мій погляд (зараз користуюсь sony ericsson k750i, це дещо має пояснити), але звичайно, треба потримати телефон в руках, щоби побачити, наскільки якісно він виготовлений. екран 2,6 дюйми -- чутливий, для керування стилусом. єсть цифрова камера (2 мп), mp3-програвач (без підтримки формату ogg, але де вона єсть?) та відеопрогравач (з підтримкою mpeg4), слот для карт пам'яті microsd (до 1 гб). присутній bluetooth (правда, не ясно, яка версія та чи з підтримкою бездротових стереогарнітур через a2dp). акумулятор на 1100 маг (до 6-7 днів у режимі очікування).

головне: телефон доступний в києві за ціною $279 (дещо дорогувато, але можна собі дозволити).

недоліки? як на мене, найбільш критичний -- відсутність української мови на клавіатурі, тобто імена контактів або sms-повідомлення українською мовою не набереш. російська єсть. на цьому можна поставити крапку -- я не буду вимушено послуговуватися російською.

інші недоліки або не критичні, або ж їх не видно з технічних параметрів та документації -- треба пробувати телефон в роботі. проте єсть люди, котрі вже спробували та сказали своє фе.

fly b700 duo
що одна симпатична модель зі стриманим, акуратним дизайном -- принаймні на картинках, проте за відгуками користувачів fly, довіряти цьому бренду в плані якості виготовлення не варто. коротше кажучи, треба потримати телефон в руках. екран дещо менший (2 дюйми) і не чутливий. втім, як на мене, це не є недоліком, скоріше навпаки -- звісно, за відповідної різниці в ціні. єсть цифрова камера (2 мп), mp3-програвач, bluetooth (1.2, з підтримкою стереогарнітур), слот для карт пам'яті microsd (карта 256 мб в комплекті). акумулятор 900 маг (до 5-6 днів у режимі очікування).

щодо мінусів... хіба буває без них? варто переглянути один з перших великих оглядів fly b700 duo на сайті mobiset.ru.

було анонсовано початок продажів у вересні 2007 року, але... я знайшов лише одну пропозицію в українському інтернеті, і та розрахована на попередні замовлення, бо апаратів ще немає. ціна буде близько $260.

samsung sgh-d880
дешевий бренд? "цього разу відіграємося!" -- сказав маркетинг в samsung і спозиціонував новинку таким чином, що доступною вона буде лише для тих, хто готовий викласти за телефон близько 600-700 долярів. а хто сказав, що це неправильний хід? думаю, правильний: апарат нішевий, на ньому треба заробляти, а копійки нехай підбирають флаї.

про якість програмного забезпечення від samsung помовчимо -- треба просто дивитися телефон вживу. проте щодо апаратних можливостей -- тут єсть майже все, що треба. досить великий як для телефона екран (2,3 дюйми), цифрова камера (1,3 мп -- малувато) з можливістю відеозйомки (mpeg4), mp3-програвач (ні, на ogg не сподіваємося), bluetooth (2.0 з підтримкою стерео через a2dp), пам'ять на 80 мб та слок для карт microsd. навіть тв-вихід?!

формат -- слайдер. на любителя. собі не придбаю.

головне -- одночасна робота з двома sim-картами. але чи варто купувати такий телефон за $700? як на мене -- ні.

отак. мало. один знайомий радить почекати, не кидатися купувати зараз дво-сімові телефони. радив найперше через незріле програмне заберпечення і нестабільну роботу. але людині, що працює в маркетингу, і без цього зрозуміло: якщо є попит, з'являться і телефони, конкуренція змусить виробників не лише знизити ціни, але й до дрібничок відшліфувати продукт.

чекатиму. а поки що візьму собі lg kg270 як другу трубку: акуратний зовнішній вигляд і нічого лишнього. всього за $60 =)

p.s. ще один телефон на дві sim-карти пропонує своїм абонентам life:)

p.p.s. а хочете двосімовий телефон за $120? прошу!

3 коментар(ів):

jin сказав...

Враховуючи, що у дружини технічні проблеми із одним із її телефонів, то думаю купити їй fly b700 duo - робота із двома картками та правильно реалізований диктофон (можливість запису розмови і довга тривалість запису). останнім пунктом не моужутть похвалитись більшість моторол та нокій (але у se із цим усе гарахд)

tivasyk сказав...

> у se із цим усе гаразд

ні, не все. з цим було все гаразд лише в старих siemens'ів (принаймні з того, що я тримав у руках), наприклад у me45.

jin сказав...

маєш на увазі кнопку на корпусі? так, цього серйозно не вмстачає, але навіть бюджетні моделі мають можливість писати розмову до повного заповнення пам'яті (чи карточки, якщо у телефону є можливість цю карточку поставити)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›