воля: нічний безліміт

цієї ночі протестував "нічний безліміт" --- таку додаткову послугу пропонує "воля" абонентам. суть: прямо на сайті замовляєш безлімітний доступ на наступну ніч за 10 грн --- і вперед, качати. так просто це виглядає в рекламі.

але, як завжди, головне --- в деталях. отож, замовити безлімітний доступ на наступну ніч можна не пізніше 23:30 попередньої доби. після цього трафік не тарифікується протягом семи годин --- з 01:00 до 8:00. скасувати замовлення не можна.

отже, 7 годин безлімітного доступу? анонсована швидкість до 38 мбіт/сек. навіть страшно уявити, скільки всього можна викачати, правда? насправді все сильно залежить від того, що й звідки викачувати, це зрозуміло.

ну, нас цікавить образ інсталяційного dvd-диску opensuse 10.3, це десь 4,1 гігабайти. на всяк випадок ставимо на закачку в torrent'і дві копії --- з сайту opensuse.org та з українського торент-звалища torrents.net.ua... окрім того нам треба два образи cd з додатковими програмними мовними пакетами для opensuse. і на всяк випадок додамо три-чотири фільми з того ж таки torrents.net.ua, щоби кабель не лежав без діла, якщо с'юзі завантажиться раніше, ніж включиться "волєвський" лічильник о 8:00...

поїхали?

результат: 5 580 мбайт за 7 годин. отримуємо середню швидкість близько 226 кбайт/сек. десь третина тієї швидкості, до якої я звик на "волі" (більше 600 кбайт/сек буває дуже рідко). за ці 5580 мбайт ми заплатили 10 грн --- тобто приблизно по 2 коп. за мбайт. непогано.

висновок? зрозуміло, що треба вибирати перевірені, швидкі джерела для викачування, щоби по максимуму використовувати канал протягом тих 7 годин.замовляти безліміт можна, найкраще -- з суботи на неділю.

p.s. але жоден з двох образів opensuse 10.3 не викачався повністю =( доведеться ще раз замовляти безліміт.

2 коментар(ів):

Анонім сказав...

У нас 30 Гиг предоплаты-)) Скажу честно НЕ ХВАТАЕТ-)))))
потому иногда берем ночной, за ночь выкачивается до 18-20 фильмов-))По моему вполне нормально-)

tivasyk сказав...

ой, янголятко, мені також не вистачало б, мабуть, 30 гб... якби ж був час навіть ті 5, на які я підписаний, викачувати. а вже дивитися?! в мене щось із п'ять фільмів єсть, які я з милою все ніяк не зберуся переглянути =/

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›