програма для студента

знайшов у мережі по-сравжньому класну програму: smath studio (безкоштовна для користувачів з снд). принаймні я не думав, що таке хтось пише для кпк, а тим більше -- роздає нашару... дивіться скріншот -- і одразу зрозумієте, про що мова.

ну, хіба не подарунок для студента? шкода, я свої студентські роки вже залишив позаду, зараз лише можу задля розваги таке тримати на кпк. майже mathcad -- звичайно, тут поки що дуже багато чого немає, але вже в такому вигляді програма стане в пригоді учневі чи студентові не раз. окрім того, автор (росіянин) працює над цим чудом, і одного дня, сподіваймося, в програмі з'являться і символьні обчислення, ітерації, інтеграли і т.д.

вже зараз пара calc98 + smath studio чудово замінять програмований калькулятор. навіщо мучитися з програмуванням, якщо можна вираховувати вирази практично будь-якої складності, просто записавши їх, наче на папері -- на екрані власного кпк?

= сайт автора: smath.narod.ru
= форум по програмі на pocketz.ru

2 коментар(ів):

Yuriy сказав...

Дійсно, програма чудова. Чого у ній не вистачає (чи я просто не розібрався, як робити), то це масивів. Що я маю на увазі? у MathCad можна було робити конструкції типу a:=1..5, а тут таке не вдається. Але справді, я був здивований, що програма з таким функціоналом безкоштовна.

З іншим Вашим списком програм (QMail, gsfinder+, XnViev) також згоден, сам їх використовую давненько.

Ще рекомендую звернути увагу на таке ПЗ:

SJPhone - безкоштовний клієнт IP-телефонії (SIP);

MortPlayer - безкоштовний аудіо-плеєр;

MSS Converter - чудовий безкоштовний конвертор одиниць, включаючи конвертор валют (вміє підгружати курси з інтернету);

GisRussa (версія 1.28.15) - безкоштована програма GPS-навігації. Не найкраща, але безкоштовна, і під неї є хороші векторні карти України і багатьох міст.

Дякую за цікавий блог.

---
jin

tivasyk сказав...

вітаю! насправді це я щиро вдячний за коментар! щодо smath studio... щодо масивів -- а одновимірна матриця не вирішує проблеми? загалом, можу порадити написати авторові програми (smath#yander.ru), він дуже відкрита людина і завжи готовий щось підказати або прислухатися до нових ідей.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›